Korona vírus

Magyar Mérnöki Kamara tájékoztatója

a koronavírus-járvánnyal összefüggésben hozott intézkedésekről

Ha Ön

• a közelmúltban olyan országban járt, ahol új koronavírus-járvány zajlik,
  • vagy kapcsolata volt valakivel, aki az érintett területről érkezett,
  • vagy esetleg a betegség tüneteit észleli magán,

kérjük, hogy a kamarai továbbképzéseken, vizsgákon, vagy más rendezvényeken a többi résztvevő egészségének megőrzése érdekében NE VEGYEN RÉSZT.

A rendkívüli helyzetre tekintettel a fenti rendezvények már esetlegesen kifizetett részvételi díjai beszámíthatók más, későbbi alkalom részvételi díjába, vagy kérésre intézkedünk a díj visszautalásáról.

Amennyiben Önnek a képzésre vagy vizsgára a szakmagyakorlási jogosultságához kapcsolódó közeli határidő miatt lenne szüksége, és a fentiek miatt a képzési- vagy vizsgakötelezettségét nem tudja határidőben teljesíteni, úgy az Ön számára biztosítjuk a szankció nélküli pótlás lehetőségét. Ennek a részleteiről kérjük, minden esetben a területi kamarájának a titkáránál érdeklődjön.

CsatolmányMéret
PDF ikon tájékoztató247 KB